ПРО НАС

КуркаGO – нова доставка їжі у Львові!

КуркаGO – найапетитніша курочка з доставкою у Львові! У КуркаGO кожен охочий може обрати страву на свій смак: крильця, ніжки, нагетси, бульйон та звісно ж саму курку гриль з доставкою у Львові. Картопля фрі чи картопля по-селянськи, овочевий салат чи набір солінь є не менш смачними додатками. Аби доповнити смак курочки, ми рекомендуємо обрати наші соуси, різноманіття яких вар’юється від оригінального манго-чилі та томатно-імбирного до традиційних солодкого Чилі та барбек’ю.

В нас Ви також можете замовити напої. Ми пропонуємо узвар власного виробництва за унікальним домашнім рецептом, а також прохолодні лимонади з доставкою у Львові. А якщо Ви бажаєте замовити одразу декілька позицій, то можете обрати вже готові сети, які ми створили для вашої зручності. КуркаGO – доставка їжі у Львові ще ніколи не була такою смачною! КуркаGO – найапетитніша курочка з доставкою у Львові!

Чому саме курка?

Серед усього різноманіття продуктів, наш вибір припав на приготування страв саме з курятини, адже вона має ряд переваг порівняно з іншими видами м’яса. По-перше, курочка – це смачно, по-друге — це якісно та по-третє — це корисно. М’ясо курки справді має приємний та легкий смак, який добре поєднується з різноманітними додатками та соусами, задовольняючи вимоги навіть найвибагливіших гурманів. До того ж курятина має чимало варіантів приготування, що дозволяє розширити вибір страв від простих та дієтичних стейків до засмажених зі скоринкою ніжок чи крилець. Щодо якості, то, у порівнянні з напівфабрикатами, м’ясо курки натуральне та свіже, тому не вимагає особливої обробки, окрім стандартних способів приготування. Відповідно це мінімізує ризики приховування поганої якості м’яса, адже це одразу буде помітно по смаку страви.